Enwar Produkt – modernizacja w dobie przemysłu 4.0

Enwar Produkt od 2012 roku specjalizuje się w obróbce różnego rodzaju materiałów. Systematycznie powiększamy grono współpracujących z nami firm i dynamicznie rozwijamy nasze zaplecze techniczne. Wykorzystanie naszych technologii pozwala na zwiększenie produkcji w każdym zakładzie. Prowadzimy innowacyjne projekty związane z modernizacją przemysłu 4.0. Wybieramy jedynie najlepsze rozwiązania i stawiamy na renomowanych producentów z branży produkcyjnej. Na terenie Polski jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów marek, takich jak BCF, Vibrotech, People&Technology, Plastorgomma, SCR, Simactech czy MPS. Zgromadzona przez lata baza zaufanych dostawców umożliwia nam dostosowanie dowolnych elementów do założeń produkcyjnych kontrahenta. Ponadto jako jedyni w Polsce wprowadziliśmy usługę czyszczenia głowic piezoelektrycznych przy użyciu opatentowanej technologii i sprzętu firmy People&Technology.

Czym charakteryzują się poszczególni dostawcy Enwar Produkt?

W naszej ofercie znajdują się maszyny, urządzenia i części zamienne przeznaczone do modernizacji przemysłu 4.0. Świadczymy także profesjonalny serwis, który w szybki i skuteczny sposób rozwiąże potencjalne problemy i zwiększy produkcję. Aktywnie wspieramy klientów i umożliwiamy im skoncentrowanie się na działalności biznesowej. Zajmujemy się projektowaniem i montażem linii produkcyjnych, a także sporządzeniem pełnej dokumentacji instalacyjnej. Współpracujemy z takimi firmami jak:

People&Technology

Firma oferująca standardy najwyższej jakości, jeśli chodzi o druk cyfrowy w wysokiej rozdzielczości, loga, obrazy, kody kreskowe, QR i etykiety niestandardowe. Ponadto People&Technology produkuje czytniki 2D, które w połączeniu z systemem Backtrack pozwala zintegrować elementy systemowe przemysłu 4.0 w firmach z branży ceramicznej. Firma zajmuje się również mieszarkami do tuszu, sterowanymi cyfrowo maszynami do aplikacji pobiałki, cyfrowymi systemami kalibracji InkJet, czyszczeniem głowic piezoelektrycznych, nadrukami cyfrowymi dla sektora cementowego oraz systemem do polerowania na sucho Silksurface.

Vibrotech

To specjalistyczna marka wysokiej jakości urządzeń do przesiewania i producent systemów usuwania żelaza. Rozwiązania tego typu znajdują zastosowanie w wielu sektorach przemysłu, takich jak ceramika i farmacja. Vibrotech to przede wszystkim innowacyjne rozwiązania i wysokiej klasy produkty. Działalność firmy koncentruje się wokół sit wibracyjnych, które są niezbędne do produkcji odżelaziaczy suchych i mokrych. Urządzenia dostępne są w trzech różnych wariantach: do produkcji przemysłowej, sektora spożywczego i branży farmaceutycznej.

WorldJet

Lider na rynku produkcji i dystrybucji systemów etykietowania i znakowania towaru. WorldJet wpływa na firmy zagraniczne w niemal wszystkich dziedzinach produkcji: spożywczej, chemicznej, tekstylnej, farmaceutycznej, ceramicznej itd. Producent oferuje szeroki wybór drukarek o wysokiej rozdzielczości druku oraz urządzeń przeznaczonych do naklejania etykiet na różne powierzchnie. Ponadto firma projektuje customowe systemy, które uzupełniają sposoby znakowania i identyfikacji towaru wewnątrz zakładu.

BCF

Firma nieprzerwanie od ponad 30 lat jest jednym z największych producentów płytek ceramicznych na świecie. Zajmuje się produkcją i designem kompleksowych linii szkliwierskich dla branży ceramicznej. BCF to niekwestionowany lider rynku, a ich produkty są wykorzystywane praktycznie na całym świecie. Firma zapewnia funkcjonalność linii transportowych dla systemów Continua, Continua+ oraz Lamina.

Simactech

Włoska firma nastawiona na inwestycje w innowacje technologiczne modernizujące przemysł w erze 4.0. Simactech specjalizuje się w automatyce produkcyjnej, optymalizacji, robotyce i logistyce. Wspiera wiele branż i działa w Europie, Afryce Północnej, USA i Ameryce Łacińskiej. Zajmuje się m.in. maszynami do wymiany form i stempli w ceramice, wieżami technicznymi, implementacją systemów tinto-metrycznych, automatyzacją dozowania i ważenia produktów, systemami sortowania, a także kontrolą jakości.

SCR Molcer

Przedsiębiorstwo sektora maszynowego, którego produkty to gwarancja zwiększonej wydajności i precyzji linii montażowych. Producent użytecznych w przemyśle i dystrybucji form, gumowych podkładek stemplujących marki oraz podkładek Bordino i różnego rodzaju części zamiennych.

MPS

Spółka wyspecjalizowana w wytwarzaniu wyrobów plastikowych dla różnych dziedzin przemysłu. Automatyzacja i perfekcyjna organizacja struktur wewnętrznych umożliwiają MPS błyskawiczną realizację zleceń. Ponadto firma realizuje zamówienia na podstawie indywidualnych wymagań i preferencji klienta.

Enwar Produkt – zwiększenie produkcji w każdej firmie

Poszukujesz produktów dopasowanych do Twoich potrzeb? Wymagasz rozwiązań dostosowanych idealnie do Ciebie? Skontaktuj się z nami! Z przyjemnością pomożemy Ci zoptymalizować proces produkcyjny! Współpracujemy z renomowanymi producentami z branży przemysłowej. Asortyment naszych partnerów zawiera miliony pozycji. Zapewniamy nieszablonowe projekty zarówno w standardowych, jak i customowych wariantach. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie! Sprawdź sam!

Zalety współpracy z Enwar Produkt

Sprawdzeni dostawcy

Sprawdzeni dostawcy

Światowi liderzy, którzy oferują najnowsze innowacje technologiczne i produkty najwyższej jakości.

Szybkość działania

Szybkość działania

Wiemy jak ważne jest dostać swoją maszynę jak najszybciej, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby komunikacja z nami była przejrzysta i możliwie jak najszybsza.

Bezpośredni kontakt z klientem

Bezpośredni kontakt z klientem

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji!